Cвято Входу Господнього в Єрусалим
Хрещення Господа нашого Ісуса Христа у р.Йордан
Справжнє відчуття Свята! З Різдвом Христовим!
Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас!
Преобразився Ти на горі, Христе Боже, показавши ученикам Твоїм славу Твою
Богослужіння у день свята винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього
Богослужіння в День Святої Трійці
Богослужіння у Троїцьку поминальну суботу
Божественна Літургія у день свята Вознесіння Господнього
Божественна літургія в день пам’яті святих жінок-мироносиць
Фомина неділя. Антипасха
Свято Пасхи - світле Воскресіння Христове
Утреня з чином поховання плащаниці
Велика Пятниця. Винос Плащаниці Спасителя
Утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій
Божественна літургія в Страсний четвер
Божественна літургія на свято Входу Господнього у Єрусалим
Всенічна напередодні Входу Господнього до Єрусалиму
Воскрешення Праведного Лазаря
Благовіщення Пресвятої Богородиці
Неділя 4-та Великого посту - преподобного Іоанна Ліствічника
Літургія Ранішосвячених Дарів – одне з найкрасивіших Богослужінь
Хрестопоклонна — третя неділя Великого посту
Поминання у другу суботу Великого посту
Неділя 2-га Великого посту
Перша неділя Великого посту. Торжество Православ'я
Вечірня неділі прощення з Чином прощення
Неділя сиропусна. Згадування Адамового вигнання. Прощена неділя
Богослужіння у м'ясопусну поминальну суботу
Вшанування подвигу учасників Революції Гідності
Богослужіння на свято Богоявлення
Надвечір'я Богоявлення у Свято-Миколаївському храмі
Христос Народився! Славімо Його!
Святкування Різдва Христового в братів Римо-Католиків
Храмове свято в м. Бориспіль
Дмитрівська батьківська субота
14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці
БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ПІСЛЯ ВОЗДВИЖЕННЯ
Богослужіння в день свята Різдво Пресвятої Богородиці
День пам’яті Усікновення голови Івана Хрестителя
Благословення перед початком навчального року
Служіння на свято Преображення Господнього.

Iсторична довiдка

Забезпечення охорони, збереження та відродження пам’яток історії та культури є головним чинником морально-естетичного оздоровлення нації, відродження національної свідомості, духовності народу та підґрунтям розвитку і пропагування духовно-культурної спадщини рідного краю. 
Історично склалося так, що у Борисполі, який у 2015 році відзначатиме тисячолітній ювілей з дня першої писемної згадки, у різні часи були знищені пам’ятки історії та культури, а єдине найстаріше Книшове кладовище, хоча і було визнано у 1989 році пам’яткою історії місцевого значення, перебувало у занедбаному стані. Унікальність цього кладовища доводять історичні факти щодо поховання тут відомих людей, серед яких декабрист В.Л.Лукашевич, автор слів Державного Гімну України, етнограф-фольклорист П.П.Чубинський, Герой Радянського Союзу М.М.Бабкін. Навічно в народній пам’яті залишиться і страшний літопис кладовища XX століття: братські могили померлих у голодні 1932-1933 роки, руйнування Книшової церкви та могили П.П. Чубинського у 1934 році, знищення третини території німецько-фашистськими окупантами у 1943 році. 
У 1963 році Книшове кладовище було закрите для поховань. У 1988 році тут було дозволено побудувати гаражі, а у 1989 році було задумано прокласти каналізаційний колектор. Проте, справжні нащадки великого земляка добилися збереження цієї заповідної території та визнання її пам’яткою історії місцевого значення. Тут у 1990 році за ініціативи міської партійної організації Народного Руху України було відновлено могилу П.П. Чубинського, встановлено дубові хрести на честь пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років та розстріляних бориспільців, учасників антибільшовицького повстання в день Святої Трійці 1920 року. 
Відтоді цвинтар не руйнувався, але перетворився у звалище сміття та хащі хворих, нежиттєздатних дерев. 

Нововведення

За ініціативи міського голови А.С.Федорчука вперше за останнє десятиріччя навесні 2007 року відбувся суботник з впорядкування Книшового кладовища. До Міжнародного дня пам’яток історії та культури був проведений «круглий стіл» на тему: «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього», метою якого було вивчення громадської думки щодо подальшої долі Книшового кладовища. Цей захід став переломним етапом в історії святого пам’ятного місця, оскільки усі присутні висловилися за реконструкцію Книшового кладовища та створення тут меморіального паркового комплексу. 
Рішенням сесії Бориспільської міської ради від 8 листопада 2007 року № 2571-24-V недіюче Книшове кладовище по вулиці Київський Шлях було визнано Книшовим меморіальним парковим комплексом. 
5 лютого 2008 року в Борисполі були проведені Громадські слухання з питань погодження концепції проекту реконструкції Книшового кладовища. Участь у цьому важливому заході взяли керівники міста, депутати міської ради, представники духовенства, Українського Товариства охорони пам’яток історії та культури, районної санітарно-епідеміологічної станції, громадських організацій, комунальної та освітньої сфер, міліції, податкової інспекції, громадськості міста та ЗМІ. Ландшафтний проект реконструкції Книшового кладовища та створення меморіального паркового комплексу «Книшове кладовище – пантеон пам’яті», розроблений ТОВ «Уютный дом» та представлений на слуханнях заступником директора Н.Чернявською та дендрологом Д.Ляшенко, одноголосно підтримала громада міста. 
Об'єднаний єдиним рішенням, комплекс складатиметься з трьох основних зон: меморіальної, церковної і паркової. 
Першочергова задача в реалізації проекту - розміщення місць пам'яті: 
• автору слів Державного Гімну України П.П.Чубинському; 
• жертвам Голодомору 1932-1933 рр.; 
• жертвам політичних репресій; 
• цивільному населенню міста Борисполя, яке загинуло в роки Великої Вітчизняної війни; 
• жертвам Чорнобильської трагедії; 
• П’яти льотчикам, які загинули 08.12.1959 року при виконанні завдання. 
Друга задача - створення меморіального парку, де в тінистих алеях можна буде відпочити, подихати свіжим повітрям, насолодитися пахощами квітучих рослин. Окрім пам'ятних місць, для переходу від скорботи до сучасного життя, будуть влаштовані місця відпочинку. Символічні невеликі скульптури дивуватимуть своєю безпосередністю і високою духовністю. Для жителів міста, а особливо для мешканців прилеглих житлових масивів, прогулянка парковими стежками стане приємною повсякденністю. 
Рішенням третьої задачі займається церква. На даний час побудована церква Святителя Миколая Чудотворця. 
Для визначення кращих пропозицій щодо історичних пам’ятних знаків та шести об’єктів, що символізують радість в різні періоди людського життя, починаючи з народження, Бориспільська міська рада оголосила конкурс «Простір пам’яті і життя», а також направила ряд звернень до Президента України щодо оголошення Всеукраїнського конкурсу на створення монументу на могилі П.П. Чубинського. На підтримку ініціативи органу місцевого самоврядування був виданий Указ Президента України від 11 квітня 2008 року № 343 «Про відзначення 170-річчя від дня народження Павла Чубинського» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.11.2008р. №1420-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 170-річчя від дня народження Павла Чубинського». Проте, на державному рівні обмежилися пунктом щодо впорядкування Книшового кладовища за кошти місцевого бюджету. Громада міста не залишає надії, що до створення меморіального паркового комплексу долучаться всі українські патріоти, органи державної влади, продемонструвавши істинне прагнення зберегти духовно-культурну спадщину української нації. 

Результати

 

11 лютого 2008 року з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, під патронатом настоятеля Храму святителя Миколая Чудотворця отця Миколи Кравчука на Книшовому кладовищі розпочалися роботи з перенесення всіх могил у дві братські могили, а також індивідуальні перепоховання померлих на діючі міські кладовища. Багато уваги було приділено санітарним заходам щодо очищення території від хворих та пошкоджених рослин, які виконало КП «Виробниче управління комунального господарства». Роботи з завезення та планування ґрунтів, особливо в місцях перенесених могил, та мощення доріжок і майданчиків виконуються будівельними організаціями ПП «Будленд» та ТОВ «ПМК-10». 
У рамках відзначення Дня міста 19 вересня 2009 року відбулося освячення братських могил, куди було перепоховано останки пращурів з більше, ніж 1500 могил, яке провів ректор Київської Православної Богословської Академії, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Митрополит Димитрій. 
9 жовтня 2009 року з нагоди урочистого відкриття Європейського Тижня Місцевої Демократії в Борисполі, єдиному в Україні „пілотному місті” ЄТМД, відбулося засідання Секції середніх міст Асоціації міст України. Учасники заходу, серед яких міські голови з майже всіх регіонів України, працівники виконавчої дирекції АМУ, представники Агентства США з міжнародного розвитку та Представництва Єврокомісії в Україні, делегація з міста Краснік (Польща), керівники міста та депутати міської ради заклали першу туєву алею на честь видатного етнографа, фольклориста, краєзнавця-дослідника, юриста, поета, громадського діяча і перекладача, автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського. На честь цієї події буде встановлено гранітний знак, на якому викарбуються всі міста та установи, які взяли участь у висаджуванні дерев. 
Бельгійський член Керівного Комітету Ради Європи з питань місцевої та регіональної демократії пан Поль-Анрі Філіпс, який відвідав місто у жовтні 2009 року, відмітив унікальність реалізації проекту не лише на теренах України, а й усього Європейського простору. 
Громада та міська влада Борисполя, спільно будуючи Книшовий меморіальний парковий комплекс, створюють унікальний пам’ятник історії міста та історії держави, який в майбутньому зможуть відвідувати українці та іноземці, що мандруватимуть всеукраїнським туристичним маршрутом Київ-Бориспіль-Переяслав-Хмельницький.